Mis on Gaia mineraalkosmeetika?

gaiapuuderGaia mineraalpuudrid on suurepäraseks tervislikuks alternatiiviks jumestuskreemidele ja tavapuudritele. Sobivates vahekordades kombineeritud naturaalsed mineraalid moodustavad siidiselt pehmed segud, mida on lihtne peale kanda. Gaia toodetel on väga hea ja pikaajaline katvus – puuder peidab nahavead ning kujundab ühtlase ja naturaalse lõpptulemuse.

Gaia mineraalkosmeetikatooted ei sisalda nahale kahjulikke ja mittevajalikke koostisosi nagu parabeene, talki, vismutoksükloriidi või sünteetilisi õlisid. Mida vähem koostisosi, seda väiksem tõenäosus allergiliste reaktsioonide tekkeks. Seetõttu sobivad mineraalpuudrid ka tundlikele nahatüüpidele. Gaia mineraalpuudrid ei sisalda ummistavaid täiteaineid, mistõttu tasub neid proovida ka kergesti ummistuva ja/või aknele kalduva naha korral. Gaia mineraalpuudrid sisaldavad vaid naturaalseid mineraale: vilgukivi, titaaniumdioksiidi, tsinkoksiidi ja raudoksiide. Tänu titaaniumdioksiidile ning tsinkoksiidile pakuvad puudrid vähesel määral kaitset päikesekiirguse eest. Tsinkoksiid on tuntud oma rahustava toime tõttu.

Gaia mineraalkosmeetika on eesti toode: toonid on segatud ning tooted pakendatud Eestis; kvaliteetsed ja sertifitseeritud toorained pärinevad Euroopa ja Ameerika müüjatelt.

Gaia mineraalkosmeetika – puhta ilu heaks.

puuder

http://www.gaiacosmetics.ee/

Üks kommentaar “Mis on Gaia mineraalkosmeetika?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s